Kierowca kat. B+E - Däniken, Schweiz - Beliani

    Beliani
    Beliani Däniken, Schweiz

    Gefunden in: Talent CH 2 C2 - vor 2 Wochen

    Default job background
    Beschreibung

    Kierowca kat. B+E

    Miejsce pracy: Däniken

    Twój zakres obowiązków

    • Rozładunek, załadunek towarów
    • Dostawa mebli na terenie Szwajcarii, Francji oraz Niemiec wraz z usługą wniesienia oraz montażu
    • Kierowanie autem dostawczym do 3,5 t

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Prawo jazdy kat. B+E

    To oferujemy

    • Bezpłatny dojazd i zakwaterowanie
    • Praca w systemie 4/1, 5/1, 6/1 - częste zjazdy do Polski
    • Prywatna opieka medyczna i pakiety sportowe dla Ciebie i Twoich bliskich
    • Atrakcyjny system premiowy

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    Zapewniamy zakwaterowanie - warunki mieszkaniowe

    • Pokoje 1/2 - osobowe
    • Pełne wyposażenie - kuchnia łazienka, pokoje
    • Wi-Fi
    • Podstawowe środki utrzymania czystości
    • Koszty mediów - po naszej stronie
    • Bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy
    • Darmowy dojazd ze Szczecina do Däniken

    Beliani

    W Beliani wierzymy, że szczęście jest w zasięgu ręki. Dlatego oferujemy naszym Klientom szeroki wybór designerskich mebli do wnętrz i ogrodów w najlepszych cenach. Działamy na 17 rynkach, stale poszerzając zasięg i budując silną pozycję na arenie międzynarodowej.

    Nasze motto "Delivering Happiness", i to coś więcej niż pusty slogan. To filozofia, która przyświeca nam na każdym kroku w codziennej pracy. Dbamy o szczęście naszych Klientów i spełnienie naszych Pracowników.

    Beliani to przede wszystkim zgrana drużyna. Ponad 600 przyjaznych i utalentowanych osób każdego dnia staje przed nowymi wyzwaniami, dzieli się wiedzą i wspólnie dąży do celu.

    Jeśli nie zwalniasz tempa, nie masz dość nowych wyzwań i nie znosisz nudy- dołącz do nas już dziś i stań się częścią przyszłości na rynku e-commerce

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko w wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".