Jobs
Basel

    Specjalista ds. Realizacji Kontraktów - Basel, Schweiz - RS GROUP

    RS GROUP
    Default job background
    Beschreibung

    ZREW Transformatory S.A., wiodący producent olejowych transformatorów mocy, będący częścią szwajcarskiej grupy R&S International Holding poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

    Specjalista ds. Realizacji Kontraktów

    Zakres zadań:

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu realizacji projektu ze szczególnym uwzględnieniem kontroli harmonogramu produkcji i założonego budżetu,
  • zarządzanie ryzykiem w trakcie realizacji projektu oraz inicjowanie działań korygujących,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientem,
  • nadzór nad przepływem informacji i dokumentów pomiędzy klientem i zakładem pracy,
  • koordynowanie i nadzorowanie działań w zakresie związanym z realizacją projektu, współpraca z innymi działami,
  • kontrola i opiniowanie kosztów oraz przepływów finansowych w ramach realizacji projektu,
  • zamykanie projektów poprzez podsumowanie wyników finansowych projektu oraz przekazanie doświadczeń zdobytych podczas realizacji.
  • Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne lub w dziedzinie zarządzania projektami),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w branży energetycznej lub doświadczenie zdobyte w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem,
  • wymagana dobra organizacja i samodzielność pracy,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do międzynarodowej grupy,
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczeń w dziedzinie realizacji dostaw dla klientów z branży energetycznej i przemysłowej,
  • dużą samodzielność w ramach realizacji projektu,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny, fundusz socjalny, grupowe ubezpieczenie PZU,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Miejsce pracy: ZREW Transformatory S.A., Łódź, ul. Rokicińska 144.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres -

    W treści CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez ZREW Transformatory S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Rokicińskiej 144, REGON , NIP w celach związanych z procesami rekrutacji oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV zostały dostarczone dobrowolnie i są one prawdziwe"

    Opcjonalnie:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez ZREW Transformatory S.A. z siedzibą w Łodzi w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowisko".

    Klauzula RODO:

    Informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych Kandydata jest ZREW Transformatory Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 144, Łódź, tel.: adres e-mail: -
  • Celem zbierania i przetwarzania danych osobowych Kandydata jest zatrudnienie Kandydata przez Pracodawcę.
  • Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody, w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych osobowych przez Kandydata jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej realizacji rekrutacji. W razie niepodania przez Kandydata danych osobowych, dalszy proces rekrutacji Kandydata, jak też jego zatrudnienie będą niemożliwe.
  • Dane udostępnione przez Kandydata nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko upoważnieni pracownicy Pracodawcy oraz podmioty będące administratorami tych danych.
  • Dane udostępnione przez Kandydata nie będą podlegały profilowaniu.
  • Pracodawca nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  • Kandydat niniejszym oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez ZREW Transformatory S.A. z siedzibą w Łodzi, w celach wskazanych w niniejszej klauzuli.